KONST / Litografier / Färglitografi 8573569
nr 857 3569
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi , Mona Huss Walin (f. 1944), 176/460, signerad, -79, motivet: 74x59
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 november 2013
kl 19:48:37
4/11 19:16:37
4/11 19:37:49